התקנת זרוע לטלויזיה

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

איך לבחור את הזרוע המתאימה לטלוויזיה שלך?


רכשתם לא מזמן טלוויזיה חדשה? כעת הגיע השלב שבו תצטרכו לרכוש זרוע מתאימה. אם יצא לכם להסתכל מעט על המבחר בשוק, ככל הנראה גיליתם היצע רחב במיוחד. לא מעט זרועות שונות, כאשר כל אחת מהן מתאימה לטלוויזיה מסוג אחר. מכאן עולה השאלה, איך תדעו איזה זרוע אמורה להיות מתאימה לטלוויזיה שלכם? עוד לפני התקנת זרוע לטלויזיה, תצטרכו לבחור את הזרוע המתאימה. למזלכם, במאמר הבא תוכלו לקבל את כל המידע שיאפשר לכם לבחור נכון. תוכלו לבחור זרוע שתאפשר לכם לתלות את הטלוויזיה בכל מקום שבו תבחרו.

זרוע שמתאימה לגודל של הטלוויזיה

בעבר היה לטלוויזיות גודל אחיד, ולכן לא היה צריך לשבור את הראש. כיום תוכלו למצוא טלוויזיות בגדלים שונים, ולכן לכל גודל מתאימה זרוע אחרת. הרי לטלוויזיה גדולה יש צורך לרכוש זרוע שתהיה מספיק חזקה. אחרת תמצאו את עצמכם במצב שבו הטלוויזיה לא תהיה יציבה. היא עלולה פתאום ליפול או לעשות כל מיני צרות אחרות.

זרוע במחיר שמתאים לכם

לכל זרוע יש מחיר שונה, וגם ממנו אתם לא תוכלו להתעלם. יהיה עליכם לזכור גם כי ישנו התקנת זרוע לטלויזיה מחיר, דבר שחובה לדעת אותו. כך לא תביאו את עצמכם למצב שבו אתם רוכשים זרוע חדשה, אך גורמים לעצמכם להוצאות כספיות גבוהות. השאיפה היא שתוכלו לרכוש זרוע איכותית, ובו בזמן לדאוג גם להוצאות שפויות. כאלה שלא יגבילו אתכם כאשר תסתכלו על המשך הדרך מנקודת מבטכם.

מומלץ לרכוש זרוע מתכווננת

פעם תרצו שהטלוויזיה תהיה דבוקה לקיר, ובפעם אחרת תרצו להזיז אותה לכיוון אחר. את האפשרויות הללו תוכלו להשיג על ידי רכישת זרוע מתכווננת, כזאת שתוכלו לשחק איתה. אם לא תרכשו זרוע מתכווננת תמצאו את עצמכם מוגבלים בעת הזזת הטלוויזיה. לא פעם תרצו לעשות משהו אחד, אך הזרוע תגביל אתכם מלבצע אותו. לכן מראש תחפשו אחר זרוע שתאפשר לכם לשחק עם המיקום של הטלוויזיה. כך לא תצטרכו כל כמה שבועות או חודשים לבצע התקנה של זרוע חדשה.