התקנת טלוויזיה

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

התקנת טלוויזיה – שלב אחר שלב


על מנת שתוכלו להתקין טלוויזיה בצורה הנכונה, יהיה עליכם להכיר את השלבים השונים. רק כאשר תכירו את השלבים, תוכלו לתכנן את ההתקנה כולה כמו שצריך. הרי לא תרצו להגיע למצב שבו אתם מנסים להתקין את הטלוויזיה, אך אינכם מצליחים להתקדם. במאמר הבא אנו נפרט לכם בהרחבה על השלבים השונים שאותם תצטרכו לעבור. השלבים הנדרשים על מנת שתוכלו להתקין את הטלוויזיה שרכשתם כמו שצריך. אם אתם נתקלים בבעיה כזאת או אחרת, מוטב כי תזמינו מתקין טלוויזיה מנוסה. איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו שהוא יבצע את ההתקנה של הטלוויזיה.

מכינים את כל הציוד לעבודה

על מנת לבצע התקנת טלויזיה יהיה עליכם להצטייד בכל הציוד הדרוש. כך שאם חסר לכם כלי עבודה כזה או אחר, זה בדיוק הזמן לרכוש אותו. אל תתמהמהו יתר על המידה עם הרכישות כי זה עלול להתנקם בכם. לא תרצו להגיע למצב שבו אתם מתחילים את העבודה, אך חסר לכם כלי עבודה כזה או אחרת. הכנה מוקדמת תימנע מכם כל מיני אי נוחות, כזאת שעלולה לעכב את העבודה.

בוחרים את המיקום הרלוונטי

בעת התקנות טלוויזיה ישנה חובה לבחור את המיקום האידיאלי שבו הטלוויזיה תהיה מוצבת. אל תתפשרו על המיקום, שכן הוא זה שיכול לעשות את ההבדל מנקודת המבט שלכם. אם הטלוויזיה לא תהיה במיקום הנכון, תמצאו את עצמכם צופים בה בחוסר חשק. לכן אנו מציעים לכם עוד לפני שתתקינו את הטלוויזיה לבחור את המיקום שבו היא תהיה מוצבת.

מתחילים את העבודה

אחרי שביצעתם את שני השלבים הראשוניים, תוכלו להתחיל בעבודה עצמה. העבודה כוללת התקנה של הזרוע עליה אמורה להיות מוצבת הטלוויזיה, ולאחר מכן ההתקנה עצמה. התקנת טלוויזיה היא לא עניין קל, וחובה שתבצעו את כל העבודה בזהירות על מנת שלא תפגעו בה. מספיקה טעות אחת קטנה, ואתם עלולים למצוא את עצמכם הורסים את הטלוויזיה. אם אתם רואים שאתם מסתבכים או לא מצליחים, מוטב כי תזמינו איש מקצוע. איש מקצוע שמנוסה בכל מה שקשור להתקנה של טלוויזיות.