התקנת טלויזיה מהתקרה

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

התקנת טלויזיה מהתקרה – איך זה נעשה?


אחרי שרוכשים טלוויזיה חדשה, מגיע השלב שבו צריך לתלות אותה. תליית הטלוויזיה עדיפה מפני שהיא חוסכת במקום, שתוכלו לנצל אותו לשימושים אחרים. בעבר היה נהוג להניח את הטלוויזיה על המזנון, אך כיום המציאות היא שונה. כאשר מדברים על התקנת מתקן לטלוויזיה, יש כאלה שחושבים מיד על הקיר. רוב הטלוויזיות נתלות על הקיר, אך זה כבר נראה הרבה פחות מיוחד. במאמר הבא אנו הולכים לדבר על התקנה של טלוויזיה על התקרה. כלומר הטלוויזיה תרד מהתקרה ישירות אל המקום שבו היא אמורה להיות. כל מי שיראה את הטלוויזיה לא יצליח להישאר אדיש אליה.

למה דווקא מהתקרה?

לא סתם התקנה של טלוויזיה מהתקרה הפכה להיות מאוד פופולארית. כל מי שרוצה להתקין טלוויזיה חדשה בבית, ירצה שהיא תביא איתה ערך מוסף. הרי לא מספיק רק להתקין את הטלוויזיה עצמה, היא אמורה להיות כמו תכשיט בתוך הבית. לכן אנו מציעים לכם לבצע התקנה של טלוויזיה ישירות מהתקרה. בשנים האחרונות האפשרות הזאת זוכה לפופולאריות, אך עדיין נדיר מאוד לראות אותה בדירות שונות.

איך מבצעים התקנה של טלוויזיה מהתקרה?

האמת היא שלא צריך להיות איש מקצוע מיומן על מנת להבין כיצד ההתקנה מתבצעת. כיום ישנם מתקנים מיוחדים לטלוויזיה שאותם ניתן לתלות על התקרה. לאחר שתתקינו את הזרוע עצמה, כל מה שתצטרכו לעשות זה רק לתלות עליה את הטלוויזיה. העבודה המסובכת היא בהתקנת הזרוע ולא בהתקנה של הטלוויזיה עצמה. אך עדיין התקנת טלויזיה מהתקרה צריכה להתבצע על ידי מומחה בתחום.

זהירות עבודה בגובה

תזכרו כי התלייה של הטלוויזיה על התקרה מביאה איתה גם עבודה בגובה. לכן לא כל איש מקצוע יצליח לבצע את המשימה בצורה אפקטיבית. עליכם לבחור איש מקצוע אשר מנוסה בעבודה בגובה, כזה שתוכלו לסמוך עליו. הרי בסוף עבודה בגובה מביאה איתה לא מעט סכנה, סכנה שאי אפשר להתכחש אליה. אל תנסו לבצע את ההתקנה בעצמכם כי הסיכון עלול לגבור על התועלת. יש אנשי מקצוע שכל מה שהם עושים זה להתקין טלוויזיות מהתקרה.