התקנת טלויזיה על קיר

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

מה הוא המחיר הממוצע של התקנת טלויזיה על קיר ומדוע?


רוצים להתקין את הטלוויזיה החדשה על הקיר? בוודאי שאלתם את עצמכם כמה זה יעלה לכם. הרי העלות היא חלק בלתי נפרד מכל החלטה שאותה תעשו. אם המחיר יהיה מאוד גבוה, אולי תעדיפו להניח את הטלוויזיה על המזנון. אך כולם מבינים עד כמה תליית הטלוויזיה על מתקן תלייה איכותי יכולה להיות מרשימה. כאשר הטלוויזיה "מרחפת" באוויר היא אוטומטית מושכת את תשומת הלב. כל מי שיבחין בה, לא יצליח להישאר אדיש אליה. אז כמה יעלה לכם להתקין טלוויזיה על הקיר?

אל תתפתו למחירים זולים

המחיר של התקנת טלויזיה על קיר משתנה בהתאם לסוג הטלוויזיה אותה תרצו להתקין. כך שבכל פעם יכול להיות שתקבלו הצעת מחיר קצת שונה הנקבעת בהתאם לסוג הטלוויזיה. אך אל תתפתו להסכים מיד לכל הצעת מחיר זולה שאותה יוצא לכם לקבל. מחיר נמוך ברוב המקרים מעיד על איכות ההתקנה, דבר שחובה לקחת אותו בחשבון. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מקבלים התקנה באיכות ירודה.

התקנה עצמאית עשויה לעלות יותר

זה כאלה ששומעים על העלויות של התקנת טלוויזיה על הקיר, ומחליטים לעשות זאת לבד. הרי כמה זה כבר יכול להיות מסובך להתקין את הטלוויזיה באוויר? אז נדגיש כי לעיתים התקנת טלוויזיה על הקיר לבד עשויה לעלות לכם יותר. הסיבה היא שכל טעות קטנה עלולה להביא לכך שתצטרכו לשלם מאות או אלפי שקלים. מספיק שהטלוויזיה תיפול לכם תוך כדי ההתקנה, ואתם בבעיה מאוד רצינית.

כמה עולה התקנת טלויזיה על קיר?

העלות של התקנת טלויזיה על הקיר כמו שכבר הבנתם היא לא אחידה. כך שמוטב לכם לקבל הצעת מחיר בהתאם לסוג הטלוויזיה שאותה אתם מעוניינים להתקין. אך לרוב העלות אמורה לנוע בין 200 ₪ עד 500 ₪. עלות שהיא יחסית עלות סבירה ביחס ליתרונות הרבים. כל אחד ירצה לקבל את השקט הנפשי שלו בתמורה לסכום הזה. לאחר שתשלמו אותו תוכלו סוף כל סוף לצפות בטלוויזיה ללא בעיה. תדעו כי אתם לא התפשרתם על ההתקנה של הטלוויזיה החדשה.