מתקין זרוע לטלויזיה

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!

אני איציק, מתקין טלויזיה בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!

החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

עצות מתקין זרוע לטלויזיה – עשה ואל תעשה


יכולות להיות כל מיני אפשרויות לצפייה אידיאלית בטלוויזיה. לכל אחד מאיתנו יש העדפה שונה, ולכן קיימות לא מעט אפשרויות. אין אפשרות אחת שהיא עדיפה על פני אפשרות אחרת, כל אחד עושה את הבחירה הנכונה עבורו. הרי השאיפה היא שבסוף היום כל אחד יצליח לראות את התוכניות והסדרות האהובות עליו. אחת מהאפשרויות השכיחות היא התקנה של טלוויזיה על גבי זרוע מיוחדת. זרוע המאפשרת להזיז את הטלוויזיה קדימה, אחורה ולכל צד שתבחרו. אך מה חשוב לדעת כאשר מתקינים זרוע לטלוויזיה? 

רצוי שלא לבצע את העבודה באופן עצמאי

זה אומנם נראה כמו עניין פשוט, אך לא כולם יודעים כיצד לבצע את ההתקנה. רצוי להזמין מתקין זרוע לטלויזיה שיבצע את המשימה עצמה. הכוונה היא לאיש מקצוע אשר מתמחה בהתקנה של זרועות, ובהתאמתם לכל לקוח. זה יכול להקל עליכם מאוד, ולאפשר לכם להנות מחוויית צפייה מושלמת בכל פעם מחדש. עד שאתם כבר מתקינים את הטלוויזיה החדשה רצוי שהיא תהיה במיקום האידיאלי.

אל תסמכו על הברגים שמגיעים במארז

אם תסתכלו על מתקין זרוע לטלויזיה בוודאי תראו שהוא משתמש בברגים משלו. אין מה להסתמך על הברגים והדיבלים המגיעים ביחד עם הזרוע עצמה. תצטרכו לקבע את הזרוע עם ברגים ודיבלים משלכם על מנת לוודא את עמידותה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו בגלל התקנה לקויה, הטלוויזיה עוד עלולה ליפול. תמיד כדאי לקבע את הזרוע עד שתהיו בטוחים שהיא עמידה במיוחד.

תבחרו את המיקום האידיאלי מראש

התקנה פזיזה עלולה להביא אתכם למצב שבו תבחרו מיקום לא מספיק טוב לטלוויזיה. המיקום שבו תתקינו את הזרוע הוא המיקום שבו אמורה להיות מוצבת הטלוויזיה. קח שרצוי שתיקחו לעצמכם את הזמן על מנת לבחון את כל האפשרויות השונות. המטרה היא שתמצאו את המיקום שיאפשר לכם ולכל בני המשפחה להנות ממנה. אחרי ההתקנה יהיה הרבה יותר מסובך לבצע החלפה של המיקום. לכן אל תעשו החלטות פזיזות שאתם עוד עלולים להתחרט עליהם כאשר תסתכלו לאחור ותחשבו שוב.