מתקין טלוויזיה

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!

אני איציק, מתקין טלוויזיה בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!

החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

מתקין טלוויזיה – למה היתרונות עולים על החסרונות?

אם קניתם טלוויזיה חדשה, חשוב מאוד שתדעו שאם אתם תוהים האם להתקין את הטלוויזיה שלכם באופן עצמאי או להזמין מתקין טלוויזיה, כדאי שתדעו שעל אף שמתקין טלוויזיה ידרוש מכם סכום כספי כזה או אחר תמורת השירות שלו, הסכום יצדיק את עצמו שכן, טלוויזיה היא מוצר יקר ובכדי שלא לפגוע בו בתהליך ההתקנה וכן, בכדי שהיא תותקן  בצורה הטובה ביותר, יש צורך שאיש מקצוע שעוסק בתחום יתקין אותה. מתקין טלוויזיות מקצועי הוא הכתובת לפנות אליה בכל מקרה שבו יש לכם טלוויזיה הדורשת התקנה בכל חלל באשר הוא.

מדוע חשוב לבחור במתקין טלוויזיה עבור התקנתה?

חשוב לדעת שאם אתם מעוניינים לבצע התקנת טלוויזיה על קיר, מדובר על עבודה שדורשת כלים נכונים וכן, ידע מקצועי בתחום שכן, יש צורך להבין היכן בדיוק מתקינים את הטלוויזיה, באיזה זווית מתקינים אותה וכיצד עושים זאת בצורה נכונה וזאת בכדי שהטלוויזיה לא תפגע באופן כלשהו בתהליך ההתקנה ובד בבד תהיה לכם אפשרות בסופו של תהליך ההתקנה לצפות בטלוויזיה בצורה נוחה. לא פעם התקנה עצמאית של טלוויזיה לא מציבה אותה במרחק המתאים ועל כן הצפייה מוגבלת או לא נוחה ועל כן, כדאי לבחור מתקין טלוויזיה שיודע מהו המרחק הרצוי להתקנת הטלוויזיה ומהי הזווית הנכונה.

כיצד בוחרים מתקין טלוויזיה?

בין אם יש לכם קיר גבס שבו אתם מעוניינים להתקין את הטלוויזיה ובין אם יש לכם קיר בטון, חשוב מאוד לבחור במתקין מקצועי ומנוסה, בעל המלצות של לקוחות. יש לוודא כי המתקין מנוסה בתחום התקנת טלוויזיות בסוג הקיר שיש  לכם באופן ספציפי. חשוב לדעת כי כיום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמגדירים את עצמם כמתקיני טלוויזיות, כאשר אין להם באמת את היכולת המקצועית או את כלי העבודה הנדרשים לבצע את העבודה המדוברת. גם אם אתם בטוחים שמדובר על עבודה פשוטה שלא דורשת יותר מדי, כדאי שתדעו כי עבודת ההתקנה חייבת להתבצע בצורה מדויקת ואיכותית ועל כן, אין להתפשר על מתקין לא מקצועי מספיק.