מתקין טלויזיות גוש דן

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

מה תהליך התקנת טלויזיה כולל?


רכישת טלוויזיה חדשה זה ללא ספק אחד מהרגעים הכי משמעותיים שיש. כמעט כל אחד מאיתנו ימצא את עצמו מבלה ערבים שלמים אל מול הטלוויזיה. זה לא משנה אם אתם מעדיפים לראות סרטים, סדרות או כל תוכנית אחרת המשודרת בה. לכל אחד יש את העדפות שלו, וזה מה שהופך את הנושא של ציפייה בטלוויזיה לנושא שיש לגביו קונצנזוס. בין אם תזמינו מתקין טלויזיות גוש דן ובין אם תתקינו את הטלוויזיה בעצמכם. מוטב כי תכירו את התהליך על מנת שתוכלו להיות תמיד עם היד על הדופק.

קודם כל לוקחים מידות

השלב הראשון של התקנת טלויזיות גוש דן הוא כמובן לקיחת מידות. המטרה היא שתיקחו את המידות עוד לפני שתרכשו את הטלוויזיה. כך תוכלו להיות בטוחים כי הטלוויזיה תתאים למקום שבו היא אמורה להיות מוצבת. לא פעם אנשים רכשו טלוויזיה שגילו שהיא גדולה או קטנה מידיי. לקיחת מידות תקל כמובן גם על תהליך ההתקנה עצמו. תוכלו לבצע את ההתקנה בצורה מדויקת ועם מינימום של טעויות. 

מכינים את הקרקע להתקנה

אחרי שסיימתם לקחת את המידות, תוכלו להתפנות על מנת להתכונן להתקנה עצמה. חשוב מאוד להכין את הקרקע להתקנה עצמה על מנת שהיא תעבור בצורה טובה. אם לא תכינו את הקרקע לקראת ההתקנה, היא עלולה להתארך יתר על המידה. תוכלו לוודא שיש לכם את כל הציוד ואת כל הכלים הדרושים לביצוע ההתקנה. רק לאחר מכן תוכלו להמשיך בתהליך עצמו.

מבצעים את ההתקנה עצמה

זהו, כעת אתם מוכנים לבצע את ההתקנה של הטלוויזיה! אחרי שלקחתם את המידות והכנתם את הקרקע תוכלו לבצע את ההתקנה. אם אתם רואים שהמשימה כבדה עליכם, תוכלו לפנות לאיש מקצוע שזוהי המיומנות שלו. הוא ידע מה צריך לעשות על מנת להתקין את הטלוויזיה בצורה מקצועית. כמובן שתוכלו להתייעץ איתו מראש על מנת שלא תפספסו אף עניין חשוב בתהליך ההתקנה. פעם אחת מתקינים טלוויזיה בבית או בעסק! לכן ישנה חובה כי ההתקנה תתבצע ברמה הכי גבוהה והכי טובה שיש.