תליית טלויזיה על קיר גבס

רכשת מסך טלוויזיה חדש וברצונך להתקין אותו?
צלצול קטן ואיציק תוך 30 דקות אצלך!
אני איציק, מתקין טלויזיות בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום. אני מציע מגוון אפשרויות תלייה רבות הכוללות סגנון ונוחות מקסימלית. בנוסף יש אפשרות לקניית זרועות לתלייה. אני עובד עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ונענה בחיוב לכל אתגר שתציבו לי תוך מתן שירות אדיב, אישי, מקצועי ומהיר והכל במחיר המשתלם ביותר!
החל מ-₪139 להתקנת טלוויזיה!
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית »

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מגוון פתרונות תלייה

מעלית לטלוויזיה מהתקרה

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

התקנת זרועות מתכווננות

מעמדים מסתובבים

התקנת זרועות מתכווננות

התקנת זרועות מהתקרה

מדפים וזרועות לממיר

התקנה על קירות גבס

התקנת זרועות למסכי מחשב

מעמדים אוניברסליים

זרועות ומתקנים למקרן

ביצוע התקנות מורכבות

לקוחות מספרים

עצות קריטיות לפני תליית טלויזיה על קיר גבס


הגבס הוא אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר בכל בית ועסק. מהסיבה הזאת עולה השאלה, מה צריך לעשות אם רוצים להתקין טלוויזיה על קיר גבס? במאמר הבא נספק לכם כמה עצות קריטיות שיכולות לעשות את כל ההבדל. הרי לא תרצו להרוס את הקיר רק בגלל שביצעתם התקנה לא נכונה. נדגיש כי התקנת טלויזיה על קיר גבס תהיה שונה מהתקנה על כל קיר אחר. כך שאתם צריכים להכיר את העצות החשובות על מנת להצליח בהתקנה עצמה. אם לא תכירו את העצות הללו, לא בטוח שההתקנה תהיה כמו שרציתם.

התייעצות עם מתקין טלוויזיות מוסמך

בעבר הדעה הרווחת הייתה כי אסור להתקין טלוויזיה על גבי קיר גבס. הכובד של הטלוויזיה עם העמידות הנמוכה של הקיר היו יכולים להיות מתכון לאסון. אך כיום המציאות השתנה, וישנה אפשרות להתקין טלוויזיה ישירות על קיר גבס. על מנת שתוכלו לעשות זאת יהיה עליכם להתייעץ עם מתקין טלוויזיות מוסמך. אנו מציעים לכם יתר מכך לפנות אליו על מנת שהוא יבצע את ההתקנה עצמה.

מתקן טלוויזיה ייעודי לקיר גבס

מתקן הטלוויזיה עליו תתקינו את הטלוויזיה הוא הפרמטר שיכול לעשות את ההבדל. בעת רכישת מתקן טלוויזיה חדש, עליכם לוודא כי הוא מתאים לקירות גבס. המתקן אמור לספוג את רוב המשקל של הטלוויזיה, ובכך להקל על הקיר עצמו. אם המתקן לא יהיה כזה המתאים לקירות גבס, הוא לא יביא את התועלת הרצויה. מכאן הסכנה הופכת להיות הרבה יותר מוחשית וקיימת מנקודת המבט שלכם.

שווה לכם להשקיע קצת יותר

אפילו אם אתם מסוגלים להתקין את הטלוויזיה בעצמכם, אין מקום לקיצורי דרך. תליית טלויזיה על קיר גבס זוהי עבודה של מקצוענים כאלה שמכירים את התחום הזה. לכן אנו מציעים לכם שלא לקחת את כל האחריות על הכתפיים שלכם. הרי הנזק עלול בסופו של יום לגבור על התועלת שראיתם לנגד העיניים שלכם. אנו מציעים לכם לפנות לאיש מקצוע שיבצע את המשימה, ויאפשר לכם להיות רגועים. תדעו כי הטלוויזיה תחזיק מעמד זמן רב אפילו שמדובר על קיר גבס.