איציק התקנות טלויזיה

שירות עם אחריות

על כל שירותי ההתקנה

מדריך התקנת Samsung Frame TV

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מדריך התקנת Samsung Frame TV

מדריך התקנת Samsung Frame TV זה מלמד אותך מה שאתה באמת צריך לדעת על איך להתקין טלוויזיית Samsung Frame. למדנו הרבה במהלך התהליך הזה ונמצא כאן כדי לחלוק איתך את הטיפים והטריקים הטובים ביותר שלנו לאחר הרבה מחקר ופתרון בעיות.

טלוויזיית Samsung Frame ייחודית בכך שהיא דקיקה במיוחד, ניתנת להרכבה צמודה לחלוטין לקיר, וכאשר היא אינה בשימוש כטלוויזיה, היא יכולה להציג אמנות דיגיטלית (עם או בלי שטיח דיגיטלי) בהגדרות עמומות עם פחות בוהק מאשר טלוויזיה רגילה. בדרך זו, זה נראה כמו יצירת אמנות אמיתית במקום ריבוע שחור גדול על הקיר שלך.

הדרך שבה זה עובד מאחורי הקלעים היא שאתה מכניס את החוט דרך הקיר ואז מחבר את החוט לקופסת ה-One Connect, אותה ניתן לאכסן בכל מקום. (בחדר השינה שלנו, הוא מתחבא מתחת לשידה שלנו, ובסלון שלנו, החבאנו אותו בשולחן קונסולה על קיר צדדי.)

כעת, בואו נגיע למדריך התקנה טלויזיה סמסונג של Samsung Frame TV. ראשית, אני עונה על כמה שאלות נפוצות, ואז אני חולק את המדריך המלא שלנו יחד עם אביזרים שהיו נחוצים לנו לחלוטין ועשויים גם לעזור לך להבין כיצד להתקין את הטלוויזיה Samsung Frame. לבסוף, אני גם חולק כמה אמנות דיגיטלית מוצעת שתוכל לקנות ולהציג וסקירה מלאה של טלוויזיית Samsung Frame.

שאלות נפוצות על טלוויזיית Samsung Frame

האם ה- Frame TV מגיעה עם תושבת לקיר?

כן, ה- Frame TV מגיעה עם תושבת לקיר.

עם זאת, על סמך הניסיון שלי, אני ממליץ על אביזרים נוספים שהופכים את ההתקנה לקלה ובטוחה יותר למטה.

האם הטלוויזיה של סמסונג פריים שווה את זה?

טלוויזיית המסגרת של סמסונג שווה את זה אם אתה באמת רוצה שהטלוויזיה שלך תיראה כמו יצירת אמנות ולא אכפת לך שהיא עולה הרבה יותר מטלוויזיות אחרות (בתוספת זמן ההתקנה והעלויות) וזה, למרות שזה מאוד טלוויזיה בחדות גבוהה ואיכותית, היא עדיין לא הטלוויזיה האיכותית ביותר בשוק כרגע.

מדריך התקנת טלוויזיה SAMSUNG FRAME עשה זאת בעצמך

שלב 1: בצע את המחקר שלך.

עשינו כמות משמעותית של מחקר לפני התקנת טלוויזיית Samsung Frame שלנו, וזה באמת עזר. כל שנת דגם שונה מבחינת החומרה להרכבה על הקיר, כך שההתקנה יכולה להשתנות מסיבה זו.

כמו כן, ישנם דברים מסוימים שתרצה להיות מוכן לפתור בעיות, וככל שתחקור יותר, אתה מוכן יותר לעשות את זה נכון.

שלב 2: החלט אם לקבל עזרה מקצועית או עשה זאת בעצמך.

כעת, לאחר שיש לך מושג מה כרוך בתליית הטלוויזיה הזו על הקיר, עליך לחשוב ברצינות אם אתה מעדיף עזרה מקצועית. כמה מאות דולרים באמת יכולים להיות שווים את כל הזמן, המחקר ופתרון הבעיות שנדרש כדי להתקין את טלוויזיית Samsung Frame שלך. זה בהחלט דורש הרבה מאמץ.

אם אתה חושב שאתה רוצה עזרה מקצועית, נסה לחפש חברות שנותנות שירותים של התקנות טלוויזיה בארץ.

אנחנו לא מקצוענים בשום אופן ועשינו את זה בעצמנו, אבל זה בהחלט לקח הרבה עבודה.

כך או כך, עדיין תרצה לעיין במדריך התקנת הטלוויזיה של Samsung Frame מכיוון שייתכן שתצטרך אביזרים נוספים התקנה כמו שעשינו.

שלב 3: תסתכל מקרוב על חומרת ההרכבה בקופסה הספציפית שלך.

מצאנו שהחומרים שהגיעו עם טלוויזיית Samsung Frame היו ממש מבלבלים. נראה היה שחסרים לנו חלקים משתי הקופסאות, מה שהטריד אותנו מכיוון שמדובר בדגמים שונים, ואפילו נאלצתי ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות. ביליתי שעה בערך בטלפון עם סמסונג בניסיון לפתור בעיות (ללא הועיל).

שלב 4: מה אתה צריך לקנות לפני שאתה תולה את הטלוויזיה Samsung Frame.

הטיפ הכי גדול שלמדתי לגבי איך להתקין את הטלוויזיה סמסונג פריים לפני ביצוע זה שהחוטים שמגיעים איתו הם סיבים אופטיים וטכנית אינו עומדים בקודי אש אם אתה מניח את החוטים בקיר, מה שרוב האנשים עושים, שכן כל המטרה של הטלוויזיה הזו היא לתלות אותה בצורה ישרה ולגרום לה להיראות כמו אמנות אמיתית ללא חוטים.

אולי יעניין אותך גם
Call Now Button