איציק התקנות טלויזיה

שירות עם אחריות

על כל שירותי ההתקנה

טלוויזיות חכמות: כל מה שאתם צריכים לדעת

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

טלוויזיות חכמות: כל מה שאתם צריכים לדעת

טלוויזיות חכמות מיוצרות על ידי מגוון יצרנים כמו LG, סמסונג, פנסוניק, סוני ו-Vizio ועוד.

מה זה בכלל טלוויזיה חכמה?

בקצרה, טלוויזיה חכמה מתחברת ישירות לאינטרנט ומשלבת מערכת הפעלה/פלטפורמה המאפשרת לך לגשת, לנהל ולצפות בתכני מדיה מקוונים ומבוססים על רשת כמו Hulu או Netflix ללא צורך בשימוש במכשיר נוסף כגון Roku או Fire Stick.

איך עובדות טלוויזיות חכמות

טלוויזיות חכמות ניגשות לתוכן מקוון על ידי חיבור לאותו נתב פס רחב ורשת Ethernet או Wi-Fi שבו אתה משתמש כדי לחבר את המחשב שלך לאינטרנט. Ethernet מספק את החיבור היציב ביותר, אבל אם הטלוויזיה שלך נמצאת בחדר אחר או במרחק רב מהנתב שלך, Wi-Fi עשוי להיות נוח יותר.

לאחר שהטלוויזיה שלך מחוברת ומופעלת, תתבקש להזין כל פרטי התחברות הנדרשים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. הטלוויזיה החכמה תציג תפריט על המסך הכולל רשימה של ערוצי אינטרנט זמינים המסופקים כאפליקציות (בדומה לאפליקציות בסמארטפון). חלק מהאפליקציות מגיעות נטענות מראש, ותוכל להוריד עוד כדי להוסיף לספריית האפליקציות של הטלוויזיה.

היתרון של טלוויזיות חכמות

היתרון העיקרי של טלוויזיה חכמה הוא גישה לערוצים רבים המציעים תוכניות טלוויזיה, סרטים ומוזיקה ללא צורך בחיבור אנטנת טלוויזיה או מנוי לשירות כבלים/לוויין. כמו כן, חלק מהטלוויזיות החכמות מספקות גלישה באינטרנט, משחקים וגישה לתוכן מדיה תואם המאוחסן במחשב שלך.

למרות שטלוויזיות חכמות גם יכולות לקבל תכניות טלוויזיה באמצעות אנטנה או כבלים/לוויין, Vizio למעשה נקטה בצעד הנועז של ביטול מקלטים מובנים וחיבורי אנטנה/כבלים ברוב המערכות שלה לטובת פלטפורמת הסטרימינג המובנית שלה. -החלפה מקיפה.

תכונות נוספות של טלוויזיה חכמה

בנוסף להזרמת אינטרנט, חלק מהטלוויזיות החכמות מספקות יותר יכולות, כמו Miracast ושיתוף מסך, המאפשרות למשתמשים לצפות בתוכן מסמארטפונים וטאבלטים תואמים על מסך טלוויזיה.

טלוויזיות חכמות מסוימות יכולות אפילו לעשות הפוך: לשלוח תוכן מהטלוויזיה לסמארטפון תואם. לאחר השליחה, המשתמש יכול להמשיך לצפות בתוכן זה בסמארטפון, הרחק מהטלוויזיה.

כמה דברים לשיקול

ההייפ סביב טלוויזיות חכמות משכנע, אבל יש כמה שיקולי עלות ומגבלות שיש לקחת בחשבון.

למרות שפלטפורמות טלוויזיה חכמות מספקות גישה לערוצים ושירותים רבים בחינם, רבות דורשות מנוי חודשי או תשלום לפי צפייה. כשאתה מתחיל לחבר את העלויות האלה, אתה יכול בסופו של דבר להוציא הרבה יותר, או יותר, מאשר חשבון חודשי של כבלים/לוויין. מצד שני, תשלמו רק על הערוצים והתכנים שתרצו.

התקנה של טלוויזיה חכמה

זה תהליך די פשוט, ביצוע נכון יהיה ההבדל בין טלוויזיה מותקנת בצורה אטרקטיבית לבין כזו שאולי לא יושבת כמו שצריך, או אפילו תזיק לטלוויזיה. אם אתם לא בטוחים אפשר להעזר במתקין טלוויזיה שיתקין את הטלוויזיה בצורה הכי נכונה.

האם טלוויזיות חכמות יכולות לרגל אחריך?

שימוש בטלוויזיה חכמה עלול לגרום לבעיות פרטיות. טלוויזיות חכמות וספקי אפליקציות תוכן עוקבים בדרך כלל אחר הרגלי הצפייה שלך כדי לספק לך הצעות צפייה. לדוגמה, בכל פעם שאתה מתחבר לנטפליקס, התפריט מציג במה צפית לאחרונה, כמו גם הצעות מעודכנות לסרטים או תוכניות קשורות שאולי תאהב בהתבסס על רשימת 'צפית לאחרונה'.

אולי אתה חושב שסוג מעקב זה הוא דבר טוב מכיוון שהוא מקצר את זמן החיפוש של סרטים או תוכניות לצפייה, אבל ייתכן שטלוויזיה חכמה עושה יותר מאשר לעקוב אחר הרגלי הצפייה שלך. אם לטלוויזיה החכמה שלך יש מצלמת אינטרנט או שליטה קולית, קיימת אפשרות שמישהו יכול לפרוץ ולראות/לשמוע אותך.

כמו כן, כל רכישת כרטיס אשראי שתבצע באמצעות הטלוויזיה שלך עשויה להיות ניתנת למעקב על ידי צדדים שלישיים. אם השליטה הקולית או מצלמת האינטרנט שלך מופעלות, אל תגיד או תעשה שום דבר שלא היית עושה או אומר בפומבי – והיזהר עם רכישות מקוונות בכרטיס אשראי.

שאלות נפוצות

ש: האם ניתן להתקין את הטלוויזיה של סמסונג על הקיר?

ת: כן, ניתן להתקין את הטלוויזיה של סמסונג על הקיר בעזרת תושבת קיר. כעת, ברגע שאתה יודע את תהליך התקנת טלויזיה סמסונג, השלב החשוב הבא הוא לזהות את המיקום המושלם למקם אותה.

ש: כמה זמן לוקח להתקין טלוויזיה על הקיר?

ת: אתה יכול להרכיב את הטלוויזיה שלך אם יש לך את הכלים הנכונים. הקפד להקציב את הזמן שלך. ייתכן שייקח לאיש מקצוע רק 20 דקות להתקין תושבת קיר פשוטה.

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

Call Now Button