איציק התקנות טלויזיה

שירות עם אחריות

על כל שירותי ההתקנה

זרוע מתכווננת למסכים NBP6 – פתרון יעיל לנישות ולכל הגדלים!

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

זרוע מתכווננת למסכים NBP6 -פתרון יעיל לנישות ולכל הגדלים!

זרוע זו מתאימה בעיקר למסכים גדולים 65/75 אינץ', תוכלו לשאול כל מתקין טלוויזיות, זרוע זו היא בין הפתרונות המתקדמים ביותר שיש בתחום בימים אלו.

לצפייה בסרטון הדרכה שלי על הזרוע – לחצו כאן

אז למה כדאי לרכוש זרוע כזאת?

כמה פעמים יצא לנו לשים מתקן צמוד קיר מתקן רגיל כי רצינו לחסוך בכסף? המון, אבל אין ספק כי ברגע האמת התחרטתם שלא השקעתם קצת יותר ואז הגיע הרגע שרציתם להחליף כבל, לנקות את המסך או את הנישה בפנים ולא היה מי שיעזור לכם להוריד את המסך. בשביל זה בדיוק צריך זרוע מתכווננת כזאת שתתן לכם את אפשרות לנקות את המסך מאבק.  הזרוע נותנת לנו אפשרות לחבר כבלים ואופציה להנות מהטלוויזיה מהמטבח או מהחצר, הטלוויזיה מסתובבת גם ימינה וגם שמאלה, בנוסף יש לכם הטיה במסך גם אם בא לכם לצפות תוך כדי שכיבה או לנוח צהריים.
הזרוע הזו עומדת בכל התקנים ויש לה שני צירים ככה שזה גם מאוד בטיחותי, מתקין טלוויזיה מקצועי תמיד ישים דגש על בטיחות לכן תוכלו לראות הרבה מתקינים משתמשים בזרוע זו. הזרוע המיוחדת הזאת פותרת לנו הרבה בעיות והשקעה עתידית, לדוגמא: לא תצטרכו לקנות טלוויזיה לחצר וגם לא למטבח כי המסך יוצא החוצה ויכול פשוט להסתובב אליכם. לזרוע זו יש פלסטיקים על אשר ניתן להשתמש בהם להסתיר את כל החוטים, אין כמו מראה נקי.
פתרון יעיל לנישות ונוח לתפעול, הזרוע מתכווננת בצורה מאוד נוחה ולא תצטרכו 2 אנשים כדי לכונן אותה .יוצא אחורה וקדימה כמו אקורדיון .זרוע כזאת נתלית על קיר בטון או על קיר בלוקים .ברוב הזרועות יש מקום רק ל3 או 4 חורים לקדיחה לקיר, אבל בp6 זרוע בטיחותית מאוד שיש לה ציר מלמעלה אם 3 חורים לקדיחה
ועוד ציר למטה אם 3 חורים סך הכל יש לנו 6, ככה שבטיחות זה מעל הכל .לכן צירפתי לכם סירטון שתתרשמו מהזרוע הזאת וכמובן שרצוי מאוד שמתקין מקצועי יתקין לכם .הוא יודע לעשות את זה בצורה הטובה ביותר וגם את הגובה המתאים. במידה ויש לכם נישה אז צריך לדעת להכניס את המסך בצורה מדוייקת גם ברוחב גם באורך.

אני כמובן זמין בשבילכם לכל התייעצות ובקשה, אענה בצורה הכי מקצועית.

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

Call Now Button